Królewski Ogród
Świateł przy Pałacu w Wilanowie

Królewski Ogród Świateł przy Pałacu w Wilanowie zaprasza na spacery w sezonie jesienno -zimowym. Po zmroku rozświetla się blaskiem tysięcy świateł ułożonych w fantazyjne kształty. Świetlna instalacja na stałe zagościła nie tylko w sercach warszawiaków – cieszą się nią goście z całego świata. Królewski Ogród Świateł to doskonałe miejsce zarówno na romantyczny spacer we dwoje, jak i rodziną przechadzkę z dziećmi. W tym roku instalację świetlną można oglądać do 24 lutego. Uruchamiana jest codziennie o godzinie 16. Jak co roku, Raffaello jest mecenasem Królewskiego Ogrodu Świateł - co można zauważyć w niektórych dekoracjach.

Wyjątkowe muzyczne wrażenia w WILANOWIE

Wakacje nie mogły zacząć się lepiej! 30 czerwca o godz. 21:00 zapraszamy na koncert wybitnego skrzypka Nigela Kennedy’ego, który z orkiestrą zagra utwory Jana Sebastiana Bacha i standardy George’a Gershwina oraz - po raz pierwszy w Polsce - zaprezentuje własną kompozycję “The Magician of Lublin”.

Dzień później, 1 lipca o godz. 17:00, jeden z najzdolniejszych polskich pianistów Aleksander Dębicz zabierze nas w świat muzyki klasycznej. Tego wieczora nie zabraknie również improwizacji i eksperymentów z formą, dla których punktem wyjścia będą najważniejsze utwory opowiadające o wolności.

Zapraszamy!

Lato zaczyna się z Raffaello!

Już po raz piąty spotkaliśmy się w Pałacu w Wilanowie, aby świętować nadejście najpiękniejszej pory roku. Wieczorem 22 czerwca, południowa część pałacowego ogrodu zamieniła się w wyjątkowe miejsce, pełne kwiatów, świateł i muzyki, w którym goście mogli rozkoszować się niezapomnianymi chwilami z Raffaello. Tegoroczne spotkanie było także okazją do celebrowania 25. urodzin delikatnej pralinki z płatkami kokosa i migdałowym sercem zatopionym w aksamitnym kremie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd - przyjaciół marki. Zabraliśmy ich w podróż do letniego, urodzinowego świata Raffaello, który tak jak smak wyjątkowych pralinek, na długo pozostaje w pamięci. Byli z nami m.in.: Magdalen Mielcarz, Anna Wendzikowska, Weronika Rosati, Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska, Agnieszka Cegielska, Omena Mensah, Karolina Pilarczyk, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Piotr Zelt oraz goście muzyczni, którzy swoim ekskluzywnym występem wyczarowali dla nas niepowtarzalny nastrój. Gospodarzami wieczoru byli, jak zawsze czarujący, Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak. Ciepły wieczór, piękna sceneria i wspaniała publiczność – nie można wymarzyć sobie lepszych okoliczności do występu. Bardzo się cieszę, że mogliśmy po raz kolejny spotkać się z marką Raffaello, zaśpiewać tu razem z Andrzejem Piasecznym i tak dobrze się bawić - powiedziała Kayah. Przed nami kolejny piękny rok i kolejne urodziny, których już nie możemy się doczekać. :)

Lato zaczyna się z Raffaello!

Już po raz piąty spotkaliśmy się w Pałacu w Wilanowie, aby świętować nadejście najpiękniejszej pory roku. Wieczorem 22 czerwca, południowa część pałacowego ogrodu zamieniła się w wyjątkowe miejsce, pełne kwiatów, świateł i muzyki, w którym goście mogli rozkoszować się niezapomnianymi chwilami z Raffaello. Tegoroczne spotkanie było także okazją do celebrowania 25. urodzin delikatnej pralinki z płatkami kokosa i migdałowym sercem zatopionym w aksamitnym kremie. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd - przyjaciół marki. Gospodarzami wieczoru byli, jak zawsze czarujący, Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak. Ciepły wieczór, piękna sceneria i wspaniała publiczność – nie można wymarzyć sobie lepszych okoliczności do występu. Bardzo się cieszę, że mogliśmy po raz kolejny spotkać się z marką Raffaello, zaśpiewać tu razem z Andrzejem Piasecznym i tak dobrze się bawić - powiedziała Kayah. Przed nami kolejny piękny rok i kolejne urodziny, których już nie możemy się doczekać. :)

Mistrzowie fortepianu w Wilanowie

Przypałacowy ogród w Wilanowie wkrótce będzie miejscem pamiętnego wydarzenia. Janusz Olejniczak oraz Leszek Możdżer po raz pierwszy zagrają wspólny koncert. 2 lipca 2016 roku o godzinie 21:30 usłyszymy utwory w wykonaniu mistrzowskich pianistów. Raffaello sprawuje patronat nad tym występem i jesteśmy przekonani, że będzie to wspaniałe widowisko. Zapraszamy

Teatr Wielki – Opera Narodowa

Piękna muzyka, fenomenalne głosy, poruszające widowiska — Teatr Wielki — Opera Narodowa oczarowuje widzów propozycjami artystycznymi najwyższej próby. Znane na całym świecie inscenizacje dzieł Pucciniego, Czajkowskiego, Mozarta rozsławiły polską kulturę i jej twórców. Raffaello już od ponad 10 lat z dumą wspiera tę znakomitą instytucję.

Moscow City Ballet

Zimą, jak co roku, przyjedzie do Polski zespół tancerzy klasycznych z magicznymi spektaklami. W tym roku Moscow City Ballet znów zabierze nas do krainy baśni i piękna. Jezioro Łabędzie i Dziadka do orzechów będzie można obejrzeć w kilku miastach w Polsce. Zespół zatańczy również Romea i Julię w lutym 2016 roku.
Pyszne wydarzenie.

Arcydzieła polskiego malarstwa

Leon Wyczółkowski, Aleksander Gierymski, Józef Chełmoński, Julian Fałat, Wojciech Weiss, Stanisław Wyspiański, Tadeusz Makowski, Jacek Malczewski, Zofia Stryjeńska, Ignacy Stanisław Witkiewicz, Olga Boznańska – wszyscy w jednym miejscu. Od października w Pałacu Królewskim we Wrocławiu można podziwiać arcydzieła polskiego malarstwa ze zbiorów prywatnych.
Niezwykle smaczna wystawa.